ZDZ w Warszawie ogłasza nabór na ZDZ w Warszawie ogłasza nabór na 40 godzinny kurs „Stylizacja paznokci dla początkujących” Jeśli marzysz nauczyć się podstaw stylizacji paznokci i poznać najnowsze trendy i techniki, dobrze trafiłaś.

Kurs przeznaczony jest dla osób:
- początkujących, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na wysokim i profesjonalnym poziomie,
- które mają pierwszy raz kontakt ze stylizacją paznokci i pragną profesjonalnie przygotować się do zawodu stylistki paznokci.

Szkolenie pozwala opanować podstawowe zagadnienia do pracy w zawodzie stylisty paznokci.

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę i umiejętności z:
- zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
- podstaw anatomii i dermatologii
- standardów obsługi klienta,
- właściwego wyposażenia stanowiska pracy,
- metod i sposobów wykonywania czynności manicure i pedicure
- metod i sposobów wykonywania zabiegów regenerujących i pielęgnujących na dłonie i stopy,
- manicure i pedicure (frencz, biologiczny, japoński, SPA, frezarkowy i hybrydowy),
- technik zdobień.

Czas trwania: 40 godzin szkolnych  (4 godz. zajęć teoretycznych i 36 godz. zajęć praktycznych)

Planowany termin rozpoczęcia: I połowa grudnia 2021 r.
- Kurs dzienny: poniedziałki, środy i piątki w godz. 09.00. - 14.00.
- Kurs popołudniowy: poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.00-20.00.

Cena: 850 zł. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Zapewniamy niezbędne preparaty, akcesoria i materiały. Zajęcia odbywają  w nowoczesnej i profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej.

Po kursie uczestnik otrzymuje Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 8 kwietnia 2019 r. poz. 652)

Chęć uczestnictwa w kursie można zgłaszać telefonicznie pod nr tel.603-372-449 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: np. kurs dzienny.