Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (ZDZ) ogłasza nabór na kurs: „ARCHIWISTA Z ZAJĘCIAMI PRAKTYCZNYMI”.

Planowany termin rozpoczęcia:  8 listopada 2021 r.
Kurs trwać będzie: 52 godz. lekcyjne (20 godz. teorii i 30 godz. praktyki).

Zajęcia teoretyczne odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i  środy w godz. 14.00-17.00, w siedzibie ZDZ. Zajęcia praktyczne odbędą się w ostatnim tygodniu kursu, w archiwum Uniwersytetu Warszawskiego,  od poniedziałku do czwartku w godz. 13.00-18.00, w piątek w godz. 13.00 – 16.00.

Cena kursu: 1.050,00  zł./os.

Uczestnicy kursu otrzymają materiały szkoleniowe. Podczas zajęć teoretycznych kawę, herbatę i wodę. Uczestnicy, po zakończeniu kursu otrzymają „Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN”. Pozytywne ukończenie kursu umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego poświadczającego uzyskane kompetencje, organizowanego przez Krajowe Centrum Akredytacji.

Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie, pod nr tel. 603-372-449 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do organizatora kursu formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz  dokonanie wpłaty za kurs, w terminie do dnia 2 listopada br., na konto bankowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie: Bank PKO S.A. XI  Oddział Warszawa 36-12401138-1111000002094405 z dopiskiem - imię i nazwisko uczestnika, kurs Archiwista

Formularz zgłoszeniowy.

Program kursu